Jak ważne jest utrzymanie systemu SAP?

Zakup oraz wdrożenie systemu SAP w swoim przedsiębiorstwie to nie koniec drogi. Trzeba pomyśleć o wsparciu posprzedażowym, które nie jest konieczne, ale może się bardzo przydać. I na pewno nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto! A niewielu przedsiębiorców zdaje sobie sprawę z tego, że korzystając z SAP Maintenance można jeszcze bardziej rozwijać swoje przedsiębiorstwo.

Czy potrzeba odpowiedniej osoby, do administracji systemu SAP?

Jeżeli firma posiada system SAP, ktoś musi zająć się jego administracją. Każdy przedsiębiorca zawsze posiada dwa wyjścia. Może pozostawić administrowanie systemu u siebie w firmie, bądź skorzystać z wynajętej firmy outsourcingowej.

Można śmiało tak postąpić, jeżeli jest się pewnym, że sami nie damy sobie rady. Doskonałym wyborem mogą okazać się Partnerzy SAP, ponieważ wielu z nich zajmuje się administrowaniem. Kto jest zainteresowany tematem, warto przeczytać artykuł przygotowany przez firmę HICRON, Złotego Partnera SAP

Utrzymanie systemu SAP – na czym to polega?

Utrzymanie systemu SAP to nie tylko płacenie corocznej licencji, która aktualizuje całe oprogramowanie. Informacje dostarczane na bieżąco, to źródło wiedzy i dodatkowych profitów. Użytkownicy mają wtedy dostęp do pouczających szkoleń, podczas których dowiadują się wiele o działaniu samego systemu. Takie szkolenia pozwalają na sprawniejsze korzystanie z systemu. Utrzymanie systemu SAP to również newsy na temat zachodzących zmian, które pozwolą utrzymać przedsiębiorstwo w czołówce.